Regulamin Dla autorów Foreign Rights O firmie Zapytania ofertowe Kontakt
Logowanie / rejestracja
Nowoczesne szkolenie psów tropiących
Nowoczesne szkolenie psów tropiących
Bogusław Górny
Format: 18 x 25 cm
Liczba stron: 88
Oprawa: twarda
  Typ publikacji: poradnik
ISBN: 978-83-7073-373-5
Dostępność: Nakład wyczerpany
Poleć znajomemu
Cena detaliczna brutto: 40.00 zł
Cena brutto dla Ciebie: 36.00 zł
(34.29 zł netto 5% VAT)
(oszczędzasz 4.00 zł)
-10%
Książka nie jest już dostępna w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi pozycjami.
Metody szkoleniowe opisane w tym podręczniku zostały opracowane dla psów tropiących przygotowywanych do pracy w ratownictwie, ale każdy właściciel psa, niekoniecznie ratowniczego, znajdzie tu interesujące wiadomości, pomocne zarówno w podstawowym, jak i w zaawansowanym szkoleniu.
Czytelnicy zdecydowani poświęcić czas na pracę z psem mogą dzięki nim odkryć nieznane im dotychczas talenty i umiejętności swoich czworonoźnych przyjaciół. Wspólna praca na śladzie to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale takźe, a nawet przede wszystkim - bardzo dobry sposób na ukształtowanie silnej więzi właściciela-przewodnika z psem.
Opisałem tu metody szkoleniowe, które wypracowałem podczas swojej długoletniej pracy z psami ratowniczymi. Najlepszymi nauczycielami były dla mnie zawsze i nadal są psy. Obserwowanie i analizowanie ich zachowania w czasie tropienia skierowało mnie ku wykorzystaniu w nauce naturalnych skłonności psa do podąźania za śladem. Mój program przedstawiam i proponuję Czytelnikowi z prostego powodu. Dał on wymierne skutki: grupę wyszkolonych psów ratowniczych, zaliczających co roku trudne egzaminy kwalifikacyjne prowadzone przez kanadyjską policję (RCMP) i uczestniczących w akcjach poszukiwawczych. Wyniki egzaminów i analiza przeprowadzonych akcji ratowniczych są najlepszym sprawdzianem skuteczności stosowanych przeze mnie metod treningowych.
Układ tekstu w ksiąźce pozwoli Czytelnikowi na stopniowe doskonalenie pracy swojego psa, a zamieszczone w niej testy kontrolujące postępy ułatwią mu opracowanie indywidualnego programu treningowego, dostosowanego do jego własnych moźliwości i do zdolności jego czworonoga.


 
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!

Dodaj własny komentarz

Komentarz*
Imię / pseudo*
  Email
Kod
Wpisz kod  
Koszyk jest pusty
Nowości Zapowiedzi
Jeśli chcesz być informowany o nowościach, podaj swój adres
e-mail.
© Copyright 2008 MULTICO Oficyna Wydawnicza ul. Ciasna 6, 00-232 Warszawa
22 564 08 00 (pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00) faks: 22 564 08 03 e-mail: sekretariat@multicobooks.pl